14 бер. 2024

Всеукраїнському конкурсі дитячо - юнацької творчості "Листи майбутній Україні".

Вітаємо Чеканову Наталію Олександрівну, вчительку початкових класів Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" , та її вихованців, які взяли участь у ll конкурсі дитячо - юнацької творчості "Листи майбутній Україні".
12 бер. 2024

VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко»

З 4 січня до 9 березня 2024 року тривав VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко» з метою популяризації спадщини Кобзаря.
9 бер. 2024

210 років від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2024 року Україна відзначає 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, титана духу й пророка Тараса Григоровича Шевченка.
9 бер. 2024

210 років з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Дзвони совісті линуть Україною й не тільки - це вічне слово Кобзаря. Долучилися до нього й здобувачі освіти Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради". Слухаємо, затамувавши подих, скільки краси, чарівності й вічної любові до рідної землі!
8 бер. 2024

Зі святом Весни!

А нам, жінкам, потрібно дуже мало: від радості, щоб серце заспівало
27 лют. 2024

Зустріч зі шкільним поліцейським

Наші учні та учениці в цей непростий час мають уміти себе убезпечити в разі надзвичайних ситуацій. Тут потрібна фахова допомога. Сьогодні здобувачі освіти 7- а класу зустрілися з шкільним поліцейським Ведмедарем Євгенієм Вікторовичем. Цікаві факти, проблемні питання, які стосуються безпеки дітей у різних ситуаціях, а ще життєві приклади, які були наведені, захопили учнів та учениць.
26 лют. 2024

День спротиву окупації Криму

Єдина держава, єдиний народ, який зараз захищає свою суверенність, гідне майбутнє.
24 лют. 2024

Друга річниця повномасштабного вторгнення.

Друга річниця повномасштабного вторгнення - це сумна дата в житті України. Схиляють голови учні та учениці Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" у хвилині мовчання, віддаючи шану мужнім захисникам та захисницям, які полягли на полі бою, захищаючи суверенність держави, щасливе майбутнє їх. Захопливо розповідають про героїчний супротив ЗСУ.
21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови

Солов'їна й милозвучна, дзвінка й пісенна лине мова наша українська у всьому світі. А сьогодні в День рідної мови наші учні та учениці не тільки про неї говорять, а ще весело змагаються у мовних квізах, цікаві факти нам розповідають, онлайн подорожують світом, а головне, свою любов до рідного слова усім передають.
20 лют. 2024

День Героїв Небесної Сотні

У скорботі й великій пошані схиляють голови здобувачі освіти Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" у День Героїв Небесної Сотні.