27 січ. 2024

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

Щорічно 27 січня міжнародна спільнота вшановує пам'ять жертв Голокосту. Щемлива дата, яка несе гіркі спогади про страшні злочини під час Другої світової війни, про смерть невинних людей. Здобувачі освіти Комунального закладу " Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" запалили Свічку пам'яті.
25 січ. 2024

Зустріч зі шкільним поліцейським

Безпека й захищеність дітей були й будуть важливими пріоритетами у вихованні підростаючого покоління. Сьогодні здобувачі освіти Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" 6- А класу зустрілися з шкільним офіцером поліції Петуховим Максимом Григоровичем.
23 січ. 2024

Грип чи COVID. Сезонні захворювання.

Здоров'я - це найголовніше багатство людини, а взимку, коли епідсезон ГРВІ, грипу та COVID-19, важливо своєчасно попередити про превентивні заходи щодо запобігання хвороби. Як класні керівники, так і вчителі - предметники Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" на уроках спілкування проводять бесіди про основні принципи профілактики гострих респіраторних захворювань.
22 січ. 2024

День Соборності України

Ідея соборності для українців завжди була актуальною та наріжною. 105 річниця проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки є символом і легендою для наступних поколінь борців за Україну. Здобувачі освіти Комунального закладу " Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" День Соборності України присвятити вшануванню всіх героїв та героїнь, які полягли за єдність і незалежність рідної держави.
17 січ. 2024

Тренінг у рамках реалізації соціального проєкту " Психологічне та соціально- емоційне навчання для українських шкіл"

У рамках реалізації соціального проєкту " Психологічне та соціально- емоційне навчання для українських шкіл" педагогічний колектив взяв участь у роботі навчально - практичного тренінгу.
8 січ. 2024

Чарівний світ фармації

Наші діти - це сучасне покоління, яке має бути обізнаним у всіх сферах життя, щоб можна було було легко себе реалізувати в майбутньому. Ось така нагода випала здобувачам освіти 9- А класу. 08.01.2024 в Метрошколі вони відвідали профорієнтаційний захід НФУ " Чарівний світ фармації ".
5 січ. 2024

Цікаві канікули в метрошколі

Що найкраще на цей час для наших дітей? Звичайно, можливість поспілкуватися, повернутися до звичайного шкільного життя. 5 січня здобувачі освіти 2- А класу разом зі своєю вчителькою Чекановою Наталією Олександрівною зустрілися в школі, нашій Харківській метрошколі. Скільки позитиву, захоплення, адже відбулася справжня дивовижна подорож, де треба було впоратися з багатьма завданнями, а найголовніше - розмалювати господаря року 2024- дерев'яного дракончика. Гарного настрою вистачить надовго.А здобувачі освіти 9-Б, 9- В класу теж відвідали метрошколу, тільки завдання мали дуже важливе: прослухали лекцію начальника караулу 16 ДПРУ 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Харківській області, капітана служби Цивільного захисту Дмітрієва Владислава Андрійовича про мінну небезпеку, вибухонебезпечні предмети, і, як підсумок, практичне заняття - надання першої медичної допомоги у разі отримання травм, опіків. Чітко, злагоджено й оперативно працювала вчителька біології Губанова Валентина Михайлівна разом з учнями та ученицями.
4 січ. 2024

Різдвяне диво

Творчий учитель сам працює й надихає своїх вихованців. Вітаємо Чеканову Наталію Олександрівну, учительку початкових класів Комунального закладу " Харківська гімназія 35 Харківської міської ради", та її ученицю Голуб Анну, яка взяла участь у ll Всеукраїнському конкусі мистецтв " Різдвяне диво" й була відзначена дипломом ( перша премія).
1 січ. 2024

Найкращі побажання й віру в щасливий переможний 2024 рік

Найкращі побажання й віру в щасливий переможний рік 2024 передають усім здобувачі освіти.
28 груд. 2023

Театр "Тимур" "Лісова Мавка"

Сьогодні здобувачі освіти 5- Б класу із великим захопленням подивилися виставу театру "Тимур" "Лісова Мавка".