17 вер. 2023

День рятівника

Сьогодні, 17 вересня, відповідно до Указу Президента України, в країні відзначається День рятівника.
9 вер. 2023

День фізичної культури і спорту

Весело й цікаво, а ще з великим задоволенням здобувачі освіти Комунального закладу " Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" 4- Б класу разом з учителем фізичної культури Чирвою Олександром Володимировичем відзначають День фізичної культури та спорту.
8 вер. 2023

Міжнародний день грамотності

Сьогодні ми вітаємо всіх, хто любить мову й слово, високе й красиве, повне й дзвінке, як пшеничне стебло,налите сонцем і дощами, духмяне, як хліб на столі. 8 вересня ми відзначаємо День грамотності, дбаймо про чистоту й красу рідної мови, удоскональмо й вивчаймо, не забуваймо слова Василя Стуса:" Освіта - то вид гігієни.Письмо з помилками - як немиті руки чи зуби". "
6 вер. 2023

Всесвітній день читання книги

Ми сьогодні вітаємо допитливих і наполегливих, старанних і розумних, які люблять навчатися й знають, що першим помічником і порадником є книга. Саме такими ї є здобувачі освіти.
5 вер. 2023

5 вересня – Міжнародний день благодійності.

У всьому світі відзначають Міжнародний день благодійності з метою наголошення на важливості благодійництва та волонтерської діяльності, а також привертає увагу до проблем людей, пов’язаних із гуманітарними кризами
2 вер. 2023

"Зачарована"

Вересень гостинно запросив наших дітей до школи, нехай не всі сіли за парти, але Країна Знань всіх гордо повела в захопливу подорож. А щоб навчання було цікавим, наші здобувачі освіти відвідали в безпечному місці виставу "Зачарована" театру "Мадригал". Юні школярики надихнулися прекрасною грою акторів, отримали насолоду й готові до навчання.
1 вер. 2023

День знань!

Знову вересень до нас завітав, свято Знань подарував усім нашим дітям, свято, яке об'єднує освітянську громаду, надихає на засвоєння нових знань, розвитку творчих здібностей, бажання досягати успіхів у всьому.
29 серп. 2023

День пам'яті захисників України

У тяжкі часи, у часи неспокою й праведної боротьби завжди є герої та героїні, які відстоюють право на незалежність, мирне небо, щасливе майбутнє. Так було, є і буде.
24 серп. 2023

День Незалежності України

Де прекрасні й працьовиті, співучі й творчі, мужні й незламні люди живуть? В Україні! Мова наймилозвучніша, родючі землі, велична історія й вічне бажання свободи й незалежності? Це моя Україна, яка, як , і багато століть поспіль, виборює свою незалежність зброєю. Нам 32 роки. Час розквіту й здійснення бажань.
23 серп. 2023

З Днем народження - Харків!

У кожній країні – дуже багато міст. І кожне місто святкує свій День народження.