Комунальний заклад "Харківська гімназія № 35 Харківської міської ради"

День народження Ліни КостенкоЗ 11 березня по 17 березня 2024 року Всесвітній тиждень обізнаності  про сільВсеукраїнському конкурсі дитячо - юнацької творчості "Листи майбутній Україні". VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко»210 років від дня народження Тараса Шевченка210 років з дня народження Тараса Григоровича Шевченка Зі святом Весни!Зустріч зі шкільним поліцейським День спротиву окупації КримуДруга річниця повномасштабного вторгнення.

Шановні батьки, вчителі та учні!

На нашому офіційному сайті розміщено підручники по класах у форматі pdf.

Усі підручники можна знайти, перейшовши за такими розділами:

Головна сторінка - Шкільна бібліотека - Електронні версії підручників, або за посиланням:

19 бер. 2024
День народження Ліни Костенко
Сьогодні свій день народження відзначає Ліна Василівна Костенко. Українська Берегиня рідного слова, сильна духом талановита поетеса вже багато років несе у світ любов і красу, неповторність і власне бачення світу.
15 бер. 2024
З 11 березня по 17 березня 2024 року Всесвітній тиждень обізнаності про сіль
Користь та шкода солі
14 бер. 2024
Всеукраїнському конкурсі дитячо - юнацької творчості "Листи майбутній Україні".
Вітаємо Чеканову Наталію Олександрівну, вчительку початкових класів Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" , та її вихованців, які взяли участь у ll конкурсі дитячо - юнацької творчості "Листи майбутній Україні".