21 вер. 2019

Ніч науки

21 вересня 2019 року учні 9, 11 класів приймали участь у міському проекті "Ніч науки"
12 вер. 2019

МОН надало рекомендації щодо форм здобуття освіти

Міністерством освіти і науки України надані роз’яснення та рекомендації закладам загальної середньої освіти щодо організації різних форм здобуття освіти (лист МОН № 1/9-525 від 20.08.19). У рекомендаціях висвітлені найбільш важливі питання з організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, зокрема інституційної (очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна, мережева) та індивідуальної (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж).
9 вер. 2019

ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ У ШКОЛІ

На сайті Нової української школи на допомогу вчителю опубліковано матеріали для першого інтегрованого тижня у першому класі.
2 вер. 2019

День знань та відкриття спортивного майданчика ХЗОШ №35

02 вересня 2019 року відбулося свято - День Знань та відкриття спортивного майданчика, на якому були присутні гості: перший заступник міського голови Ігор Олександрович Терехов, голова адміністрації Основ'янського району Ганна Олександрівна Головчанська.