18 квіт. 2024

Харківському чемпіонаті в розділі " CHUKENDO".

Ми сьогодні вітаємо юного спортсмена Питимка Кирила, учня 3- А класу Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради", який посів перше місце в Харківському чемпіонаті в розділі " CHUKENDO".
15 квіт. 2024

Всеукраїнський конкурс мистецтв "Натхнення України"

Натхненні й незламні наші вчителі, а поряд з ними їхні вихованці. Сьогодні ми вітаємо ученицю 7 - Б класу Жеребну Вероніку Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради", яка взяла участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Натхнення України", нагороджена Дипломом перша премія за роботу "Вільна й незалежна". Наставник учителька образотворчого мистецтва Православна Анастасія Володимирівна.
12 квіт. 2024

Всесвітній день авіації та космонавтики

Всесвітній день авіації та космонавтики - це захоплююче свято для багатьох тисяч людей, десятків трудових колективів, які роблять все від них залежне в ім'я прогресу космічної галузі.
5 квіт. 2024

Сьогодні 05.04.2024 року проведено інформаційний урок про міста-герої України.

Розпочали знайомство із нашого міста, що отримало звання міста-героя у 2022 році.
1 квіт. 2024

Міжнародний день птахів

Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить у рамках програми ЮНЕСКО "Людина і біосфера".
19 бер. 2024

День народження Ліни Костенко

Сьогодні свій день народження відзначає Ліна Василівна Костенко. Українська Берегиня рідного слова, сильна духом талановита поетеса вже багато років несе у світ любов і красу, неповторність і власне бачення світу.
15 бер. 2024

З 11 березня по 17 березня 2024 року Всесвітній тиждень обізнаності про сіль

Користь та шкода солі
14 бер. 2024

Всеукраїнському конкурсі дитячо - юнацької творчості "Листи майбутній Україні".

Вітаємо Чеканову Наталію Олександрівну, вчительку початкових класів Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" , та її вихованців, які взяли участь у ll конкурсі дитячо - юнацької творчості "Листи майбутній Україні".
12 бер. 2024

VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко»

З 4 січня до 9 березня 2024 року тривав VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко» з метою популяризації спадщини Кобзаря.
9 бер. 2024

210 років від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2024 року Україна відзначає 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, титана духу й пророка Тараса Григоровича Шевченка.