Міжнародний конкурс мистецтвХарківському чемпіонаті  в розділі " CHUKENDO". Всеукраїнський конкурс мистецтв "Натхнення України"Всесвітній день авіації та космонавтикиСьогодні 05.04.2024 року проведено інформаційний урок про міста-герої України. Міжнародний день птахівДень народження Ліни КостенкоЗ 11 березня по 17 березня 2024 року Всесвітній тиждень обізнаності  про сільВсеукраїнському конкурсі дитячо - юнацької творчості "Листи майбутній Україні". VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко»

Шановні батьки, вчителі та учні!

На нашому офіційному сайті розміщено підручники по класах у форматі pdf.

Усі підручники можна знайти, перейшовши за такими розділами:

Головна сторінка - Шкільна бібліотека - Електронні версії підручників, або за посиланням:

23 квіт. 2024
Міжнародний конкурс мистецтв
Світ мистецтва надихає й возвеличує кожного з нас. Вітаємо ученицю 7 - Б класу Жеребну Вероніку Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" , яка взяла участь у Міжнародному конкурсі мистецтв та була відзначена дипломом. А надихає творити таку красу талановита учителька образотворчого мистецтва Православна Анастасія Володимирівна.

18 квіт. 2024
Харківському чемпіонаті в розділі " CHUKENDO".
Ми сьогодні вітаємо юного спортсмена Питимка Кирила, учня 3- А класу Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради", який посів перше місце в Харківському чемпіонаті в розділі " CHUKENDO".

15 квіт. 2024
Всеукраїнський конкурс мистецтв "Натхнення України"
Натхненні й незламні наші вчителі, а поряд з ними їхні вихованці. Сьогодні ми вітаємо ученицю 7 - Б класу Жеребну Вероніку Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради", яка взяла участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Натхнення України", нагороджена Дипломом перша премія за роботу "Вільна й незалежна". Наставник учителька образотворчого мистецтва Православна Анастасія Володимирівна.