1 груд. 2023

Щороку 1 грудня відзначають День боротьби зі СНІДом
1 груд. 2023

Тиждень доброчесності

Тиждень доброчесності в комунальному закладі " Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" був цікавим і наповненим
25 лист. 2023

День пам'яті жертв Голодомору

Пам'ять про Голодомор стала невід'ємною частиною національної пам'яті українського народу.
21 лист. 2023

21 листопада в Україні оголошено офіційним святом.
17 лист. 2023

Єдиний урок безпеки дорожнього руху

Єдиний урок "Безпеки дорожнього руху" здобувачі освіти комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" провели цікаво й змістовно.

Безпека та довіра

Соціологічне опитування
16 лист. 2023

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція "Національний тиждень читання

З 04 грудня 2023 року до 10 грудня 2023 року Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання» (далі — Акція), мета якої — консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду. Цьогоріч гасло Акції — «Бути своїми», що означає зв’язок між поколіннями, подолання віддалі (котра насправді умовна) між відомими літераторами й нами, читачами, а також розуміння досвіду тих голосів, котрі подібні виклики часу вже пройшли. Ми переконані, що ви поділяєте думку: промоція читання є важливим чинником розвитку людського потенціалу і для дорослих, і для дітей, адже читання — основа життя самобутньої освіченої нації, гарна ідея для дозвілля, необхідність на шляху професійного зростання і соціальної адаптації, збереження ментального здоров’я тощо.

Всесвітній день толерантності

У день толерантності здобувачі освіти Харківської гімназії 35 бажають щасливого і спокійного життя з добрими і розуміючими людьми на шляху. Бажають бути впевненими в собі, поважати оточуючих, чуйними і проникливими, врівноваженими і терпиливими.
13 лист. 2023

Всесвітній день доброти.

Увагу й любов, підтримку й допомогу, привітність і дружбу щиро дарують здобувачі освіти еомунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" усім добрим людям, нашим захисникам та захисницям.
9 лист. 2023

Зустріч зі шкільним поліцейським

Наші діти - це наше щасливе майбутнє. Піклуватися про їхнє здоров'я та безпеку - головний обов'язок кожного дорослого. Ми маємо зважати на всі небезпечні моменти, які можуть підстерігати дітей.