19 лют. 2024

День Державного Герба України

Щороку 19 лютого українці відзначають День Державного Герба України.Це один із офіційних символів нашої Батьківщини, у якому закодовано історичне минуле , героїчне сьогодення й гідне майбутнє. Про це й говорять сьогодні здобувачі освіти Комунального закладу "Харківській гімназія 35 Харківської міської ради".
16 лют. 2024

День єднання

Єдина держава й мова, єдина велика історія й мета одна - перемога! Так сьогодні говорять здобувачі освіти у День єднання.
14 лют. 2024

День святого Валентина

Є багато свят, які для нас важливі й потрібні. А сьогодні ми завітаємо до здобувачів освіти Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" на чарівне свято, яке до нас прийшло з далекого зарубіжжя, але стало саме для дітлахів отим острівцем чогось щемливого й теплого, ніжного й красивого. Здогадалися ?
13 лют. 2024

Всесвітній день радіо

Ми живемо в час цифрових технологій, які інколи змушують нас змінювати погляди на пристрої, які оточують, бо вони вже неактуальні. Та є винаходи, які були й будуть важливими в нашому житті.
12 лют. 2024

Вітаємо ученицю 9- В класу Овчарову Олександру з успішним захистом дослідницької роботи МАН

Ми сьогодні, як ніколи, вмотивовані й натхненні, бо успішне навчання - це крок до великої перемоги. Вітаємо ученицю 9- В класу Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" Овчарову Олександру з успішним захистом дослідницької роботи МАН з української мови на lll етапі.
10 лют. 2024

Батькам майбутніх першокласників

Запрошуємо для вступу до 1-х класів гімназії на 2024/2025 н.р.
9 лют. 2024

Всесвітній день піци

Всесвітній День піци - свято для всіх, хто обожнює цю смакоту! Долучилися до цього святкування й здобувачі освіти Комунального закладу " Харківська гімназія 35 Харківської міської ради". Веселі й щасливі діти з батьками піцу готували, разом смакували. Багато нового дізналися про улюблену страву, виконуючи завдання. Гарним настроєм з нами поділилися. Любите піцу?
7 лют. 2024

Всесвітній день читання вголос

Розумні й допитливі, наполегливі й творчі здобувачі освіти Комунального закладу " Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" черпають знання й мудрість з книги- головного помічника й порадника.
6 лют. 2024

Всесвітній день безпечного Інтернету

У рамках Дня безпечного Інтернету здобувачі освіти Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" провели низку цікавих заходів, які були спрямовані на поглиблення знань з безпеки в мережі Інтернет, захисту від шкідливих інформаційних впливів, відповідальне використання цифрових технологій.
29 січ. 2024

Річниця бою під Крутами

Що сьогодні для всіх нас найважливіше в житті - віра в ЗСУ й нашу перемогу, бо відстоюємо незалежність і державність. Звідки сили черпаємо? Безперечно, з героїчного минулого, що є символом відваги та самопожертви. 29 січня здобувачі освіти Комунального закладу "Харківській гімназія 35 Харківської міської ради" відзначають річницю бою під Крутами.