27 груд. 2023

Акція "Подаруй частинку тепла захиснику"

Новий рік - це плани на майбутнє, підсумки минулого. Саме цьому ми завдячуємо нашим мужнім захисникам та захисницям, які боронять рідну землю.
25 груд. 2023

Солодкі Новорічні подарунки від Харківського міського голови

Харків живе й працює. Кожному приємно чути ці слова, а ще разом наближати нашу перемогу, усі мають свій фронт. Та серед усіх важливих справ є одна найголовніша- щастя наших дітей, особливо зараз, коли на порозі новорічні свята. Кожна дитина має право на диво й сюрприз, усі з цим згодні?
25 груд. 2023

З Різдвом!

Різдвяна казка наступає, З Різдвом Христовим вас вітаю здобувачі освіти комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради " Бажають щирих привітань, І здійснення усіх бажань.
24 груд. 2023

ТРЦ " Нікольський" перегляд вистави " Вартові часу"

Грудень потихеньку наближає до нас до новорічних свят. Мабуть, тому діти так люблять цей місяць, бо він дарує їм відчуття казки, радість від зустрічі чарівного й незвичайного.
14 груд. 2023

"Учитель року -2024"

Учитель - це покликання душі, а ще високий професіоналізм. Кожного року педагоги беруть участь у конкурсі " Учитель року", і кожен рік різні номінації, які дають можливість усім учителям - предметникам продемонструвати свої знання й уміння, поділитися досвідом. У цьому році вчителі образотворчого мистецтва надихають журі своїми творчими ідеями, умінням у звичайному бачити прекрасне. Ось і вчителька образотворчого мистецтва Православна Анастасія Володимирівна на другому етапі конкурсу взяла участь у майстер- класі, де кожен з учителів зміг зануритися у творчий процес. Нехай нашим конкурсантам завжди всміхається удача на шляху до перемоги!
7 груд. 2023

Всесвітній день української хустки

Всесвітній день української хустки - це не просто свято, а вияв любові та поваги до українських традицій, до краси й творчості.
6 груд. 2023

День Святого Миколая. Свято для дітей пільгового континенту

Святий Миколай упевнено йде Україною, вітає наших дітей, дарує подарунки й гарний настрій.
6 груд. 2023

День Збройних Сил України

6 грудня - свято справжньої мужності, героїзму й відваги. У День Збройних Сил України здобувачі освіти дякують нашим захисникам та захисницям, які кожний день мужньо боронять рідну землю.
5 груд. 2023

Підписання Меморандуму

Ми сьогодні вітаємо учасників підписання Меморандуму з нацгвардією.
5 груд. 2023

Всесвітній день волонтера

Дякую - це слово сьогодні стало таким вагомим і важливим, є найбільшою нагородою для небайдужих людей, які завжди серцем відчувають, що потрібна допомога, уміють навколо себе згуртувати колектив - і просто працювати 24 години на добу.