23 серп. 2023

Державний прапор – невід’ємний атрибут кожної країни.

Український прапор –це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації.
20 серп. 2023

Лист МОН про переліки навчальної літератури та навчальних програм

Рекомендованих Міністерством Освіти і Науки України для використання в освітньому процесізакладів освіти у 2023-2024 навчальному році
17 серп. 2023

Офіс доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції запустив курс підвищення кваліфікації для вчителів — «Навчати(ся): що розповісти про доброчесність на уроці».

На курсі освітяни підвищать обізнаність про доброчесність, те, як вона пов’язана з корупцією та негативні наслідки останньої. А також дізнаються, як правильно обговорювати ці теми з учнями та отримають дієві інструменти для роботи. Долучитися до навчального проєкту можна платформі Study.NAZK
8 серп. 2023

"Присвята рідному місту"

Ми- харків'яни, мешканці незламного міста- героя, щодня робимо все для того, щоб наше місто було ще кращим.
2 серп. 2023

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує школярів, батьків та вихованців позашкілля протягом серпня 2023 року продовжити цю традицію, взявши участь у марафоні «Присвята рідному місту»

Пропонуємо взяти учсть
28 лип. 2023

З Днем Української Державності вітаємо всіх сильних та незламних українців.

Здобувачі освіти вітають українців, нагадують нам, що ми- це Київської Русь, це синьо - жовтий стяг, це мова солов'їна, це велична історія, яку пише горда нація.
27 лип. 2023

Вітаємо від щирого серця наших медичних працівників.

Людей з великої літери, професіоналів своєї справи, які сьогодні, у цей складний час, залишаються на робочих місцях, надають допомогу, не рахуючись з особистим часом.
24 лип. 2023

ЛІТНЯ ДИСТАНЦІЙНА СЕСІЯ «STEM-ШКОЛА – 2023»

Відділ STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти запрошує освітян взяти участь у літній дистанційній сесії «STEM-школа – 2023» (лист ІМЗО від 11.07.23 № 21/08-1163 «Про проведення науково- практичних заходів у рамках літньої сесії «STEM-школа – 2023»).
13 лип. 2023

Лист - звернення освітян міста Харкова до Голови Харківської обласної військової адміністрації Синєгубова О.В.

Шановний Олеже Васильовичу! Освітяни Харкова обурені заявами обласної влади щодо неможливості відновлення офлайн-навчання начебто через відсутність укриттів у школах.
11 лип. 2023

"ТЕПЕР Я ЗНАЮ" – ЛІТНЯ БЕЗКОШТОВНА ПРОГРАМА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ Й МАТЕМАТИКИ ДЛЯ УЧНІВ 4-8 КЛАСІВ

ГО “Смарт Освіта” запрошує учнів й учениць, які цього року закінчили 4-8 класи української школи доучитись до проєкту “Тепер я знаю”. Це безоплатний 5-тижневий курс з української мови та математики для учнівства.