8 лист. 2023

Особиста гігієна – запорука здоров’я

Загалом, гігієна відноситься до ряду практик, які зберігають і захищають здоров’я від хвороб. А особиста гігієна, навпаки, стосується підтримання чистоти тіла
4 лист. 2023

Всеукраїнський день залізничника

Кожна професія дуже важлива в нашому суспільстві. Про це добре знають здобувачі освіти комунального закладу " Харківська гімназія 35 Харківської міської ради". Та все ж є професії, які вимагають від нас якнайбільшої шани та поваги. І серед них - залізничники, які виконують таку важливу місію в інфраструктурі держави.
1 лист. 2023

Всеукраїнський турнір з футболу

Сьогодні спорт для нас, українців, не тільки захоплення, улюблена справа, а ще можливість через перемоги та досягнення довести нашу стійкість та незламність, іншого не буде. Таким наполегливим юним футболістом є Безручко Євгеній, учень 6- А класу комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради". Його команда посіла призове місце на Всеукраїнському турнірі з футболу, який відбувся в місті Яремчі.
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Сьогодні 27 жовтня в День української писемності та мови здобувачі освіти доєдналися до мовного флешмобу - Радіодиктанту національної єдності "Дороги життя", автором якого є поетеса, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читає текст український актор, театральний режисер Олексій Гнатовський. Це не просто речення, а цілий світ нашої душі, того, що має на меті об'єднати всіх людей світу навколо України, ми знаємо, любимо й пишаємося рідною мовою.
26 жовт. 2023

Оглайн сесії KPMG Global Cyber Day 2023

Здобувачі освіти брали участь в інтерактивній онлайн сесії KPMG Global Cyber Day 2023!
25 жовт. 2023

Міський турнір юних істориків

Начання тоді приносить задоволення, коли можна у відкритих змаганнях продемонструвати свої знання.
20 жовт. 2023

Осіння краса

Краса осені, різнокольорові барви захоплюють зір і викликають найкращі почуття.
16 жовт. 2023

Всесвітній день здорового харчування

Життя - це подарунок долі, а щоб воно було щасливим, то так важливо бути здоровим як морально, так і фізично.Багато чинників на це впливають, і одним з найважливіших є здорове харчування. Здобувачі освіти комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" саме у Всесвітній день здорового харчування на годинах спілкування порушили це актуальне питання.
16 жовт. 2023

Всесвітній день хліба

Хліб - таке прекрасне слово, це непросто запашний коровай чи зерно, чи нива золотокоса, а це життя, це сенс буття людини у всьому світу. У Всесвітній день хліба здобувачі Комунального закладу " Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" віддають шану мужнім захисникам та захисницям, які дають можливість хліборобам ниви засівати, урожай збирати й нас годувати й не тільки.
13 жовт. 2023

Всеукраїнський урок доброти

Наші діти усмішок дарують багато, гарний настрій мають, а ще доглядають, гуляють, діляться з друзями селфі, передаючи позитив.Запитаєте, чому? Так поряд з ними їхні улюбленці - чотирилапі друзі й не тільки! Ви ще думаєте , чи варто мати вдома такого друга? Тоді завітайте до здобувачів освіти комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради".