VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко»

12 бер. 2024

З 4 січня до 9 березня 2024 року тривав VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко» з метою популяризації спадщини Кобзаря. Учениця 7-Б класу Харківської гімназії № 35 Жеребна Вероніка отримала диплом ІІІ ступеня під керівництвом Ващенко Тетяни Іванівни, учителя української мови та літератури. У своїй творчій роботі дівчинка осмислювала постать митця, значення його творчої спадщини в житті українського народу. У такий спосіб ділилася думками про роль поета сьогодні.