З історії бібліотеки

ІСТОРІЯ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ

Перша інвентарна книга бібліотеки ХГ №35 розпочата 1 вересня 1960 року, але історія школи розпочалася раніше. 80 років назад на тому місці, де зараз середня школа № 35, був пустир. 1 серпня 1927 року почалося будівництво школи. Тому що всі залізничні підприємства були зацікавлені в будівництві школи і приймали активну участь, будівлю було закінчено достроково та здано в експлуатацію 1 жовтня 1928 року.

20.11.1928 р. відбувся урочистий мітинг присвячений відкриттю залізничної школи семирічки №8. Вона була названа ім. Артема. У новій будівлі школи почали навчальний рік 400 учнів у 14 класах. Йшли роки, школа росла, виникла необхідність у розширенні школи. 1.09.1935 р. семирічна школа стала десятирічкою. В 1938 р. школа випустила своїх перших випускників. У роки війни будівля школи була зайнята під госпіталь. Багато випускників нашої школи пішли на фронти Другої світової війни. У 80-ті роки в середній школі №35 навчався Анатолій Ріка, який загинув ,захищаючи нашу Батьківщину. Історія бібліотеки - це частина історії школи. За час існування бібліотеки змінилось багато бібліотекарів. Одні залишили свій яскравий  слід своїми справами, інших майже не пам'ятають. Багато    років    віддала   шкільній бібліотеці ЗОШ №35  КУБРАК МАРІЯ ФЕДОРІВНА. Всі любили її незабутні літературно - поетичні вечори, на які запрошувались відомі люди Харкова. З 1993 по 1999р. працювала МУСАЛОВА ЕВГЕНІЯ АНАТОЛІЇВНА. Гарний професіонал, інтелектуально розвинена особистість. їй завжди було про що поговорити з читачем, допомогли у виборі книги та написанні рефератів.

З 2000 року шкільною бібліотекою завідує провідний спеціаліст

БОЧКОВА НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА, освіта - вища бібліотечна.