Шкільна їдальня

У школі вжито невідкладних заходів щодо створення умов для організації харчування дітей. Організовано повноцінне, безпечне та якісне харчування дітей (замовлення та прийняття до закладу безпечних та якісних продуктів харчування та продовольчої сировини в необхідній кількості, додержання умов і термінів їх зберігання, технології виготовлення страв, правил особистої гігієни працівників харчоблоку, виконання норм харчування тощо).
Заборонено замовляти, приймати та використовувати м'ясо та яйця водоплавної птиці,  м'ясо, яке не пройшло ветеринарний контроль, м'ясні обрізки, субпродукти, а також свинину жирну, річкову та копчену рибу, гриби, соуси, перець, майонез, вироби у фритюрі, у тому числі чіпси, вироби І швидкого приготовлення, газовані напої, квас, натуральну каву, кремові вироби, вершково-рослинні масла з додаванням будь-якої іншої сировини. Було заборонено використовувати продукти, що містять синтетичні барвники, ароматизатори, підсилювачі смаку, консерванти. Розроблено та затверджено режим та графік харчування дітей у шкільній їдальні. Проводиться облік учнів, які отримують безкоштовне гаряче харчування (пільговий контингент),  а також гаряче харчування за кошти батьків.
Гарячим харчуванням охоплено всіх учнів 1-4 класів, що становить 100%. У групі продовженого дня за кошти батьків харчуються 60 учнів. Учні 5-11 класів харчуються за кошти батьків. Для учнів 1-4 класів надається безкоштовне харчування, а перші класи отримують безкоштовне молоко.
Графік роботи шкільної їдальні
           ​08.30-15.00