Президент учнівського самоврядування "Веселка" - Жеребна Вероніка Олексіївна

внутрішнього розпорядку для учнів

Харківської гімназії № 35

Харківської міської ради

1. Учні присутні у школі за 15 хв. до початку занять; у понеділок - за 30 хв.

2.  Для всіх учнів обов'язковим є діловий стиль одягу.

3. Наявність змінного взуття для кожного учня 1-9-х класів обов'язкова.

4. Для занять на уроці фізичної культури учням необхідно мати спортивний одяг та спортивне взуття, на уроці трудового навчання - відповідний робочий одяг (халат, косинку, фартух тощо).

5. На уроці учень повинен мати необхідні підручники, зошити, щоденник, виконувати вимоги вчителя.

6. Всі учні зобов'язані берегти шкільне майно.

7. Під час навчальних занять забороняється користуватися мобільними телефонами.

8. Учням заборонено самовільно залишати приміщення школи до закінчення навчальних занять. У разі погіршення стану здоров'я, виникнення непередбачених обставин учень може залишити навчальний заклад лише з відома класного керівника або за письмовим проханням батьків.

9. У разі пропуску навчальних занять учню необхідно подати класному керівнику довідку від лікаря чи записку від батьків із зазначенням причини пропуску.

10. Суворо забороняється тютюнопаління в школі та на її території.

11. Під час перерв учням забороняється бігати сходами, штовхати одне одного, створювати конфліктні ситуації, використовувати непристойні вирази та жести.

12. Учень, який став очевидцем (учасником) нещасного випадку, конфліктної чи надзвичайної ситуації, повинен негайно сповістити про це чергового вчителя або класного керівника.

13. Забороняється приносити до школи та на її територію вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини, спиртні напої, наркотичні речовини, холодну, газову, пневматичну та вогнепальну зброю.

14. Учні 7-11-х класів чергують по школі відповідно до графіка, затвердженого директором навчального закладу.

15. Після закінчення занять та позаурочних заходів учні не мають права знаходитись у приміщенні школи без нагляду педагогічних працівників.

Дані правила внутрішнього розпорядку є обов'язковими для виконання всіма учнями школи.