Районний семінар для вчителів початкових класів

План проведення Шевченківського тижня (2020/2021 навчальний рік)

Класи

1.

Книжково-ілюстративна виставка «Уклін тобі, Тарасе»

1-4 класи

Класні керівники, завідувачка бібліотекою Бочкова Н.В.

2.

Виховна година «З іменем Кобзаря в серці»

4 – А клас

Жидик М.О.

3.

Конкурс малюнків «Шевченкові твори очима дітей»

4.

Конкурс на кращого читця «Поезія Т. Г. Шевченка в моїй душі»

5.

Літературно-музична композиція «Тарасе, ти в нашому житті»

Класні керівники

Розпочався тиждень книжково-ілюстративною виставкою «Уклін тобі, Тарасе!», яку організували і підготували з учнями 4 класів бібліотекар Бочкова Н. В. Традиційно була представлена виставка ілюстрацій до творів Тараса Шевченка та тематичних матеріалів до вивчення творчості великого українського генія. Активну участь в її оформленні взяли учні 1-4 класів під керівництвом класних керівників.
Вчитель Жидик М.О. в рамках Шевченківського тижня з учнями 4- А класу провела виховний захід «
З іменем Кобзаря в серці». Учні мали змогу продемонструвати свою кмітливість у виявленні нових фактів з біографії  Шевченка як письменника, поета, художника, громадянського діяча .

Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця юних школярів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України. Вірші, уривки з поем емоційно звучали на конкурсі декламаторів поезій Т. Шевченка. У конкурсі взяли участь учні 1-4 класів. Учасники конкурсу найкраще передали глибину Шевченкового слова, артистично і пристрасно відобразили настрої ліричних героїв.

Учні 1 – 4 класів продемонстрували свої акторські здібності, розігруючи уривки із поем Шевченка. Діти виконували пісні на слова Т. Г. Шевченка.

Шевченківський тиждень пройшов цікаво і плідно. Усі заплановані заходи було проведено вчасно і результативно. Учні із задоволенням взяли участь у роботі тижня та показали добрі знання життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка.