10 трав. 2024

Всеукраїнський конкурс педагогічної майстерні

Учитель сьогодні - це світоч і наставник, який не тільки навчає, а сам постійно зростає. Такою і є Чеканова Наталія Олександрівна, вчителька початкових класів Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради", яка взяла участь у Всеукраїнському конкусі педагогічної майстерності.
9 трав. 2024

День Європи

Свято спрямоване на відзначення миру та єдності на європейському континенті.
8 трав. 2024

День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 роки

8 травня... Сьогодні сумний день в історії багатьох країн світу. Червоні маки полум'яніють, як символ вічної пам'яті про тих, хто віддав своє життя в боротьбі з нацизмом у Другій світовій війні. Здобувачі освіти Комунального закладу " Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" , сильні й вмотивовані, незламні діти міста - героя, починають уроки хвилиною мовчання, яка єднає минуле героїчне із сучасним, бо війна зі злом іде на землях України.
6 трав. 2024

Вітаємо з Великоднем!

Сьогодні ми вітаємо всіх зі світлим святом . Великдень у кожну родину несе добро й радість, щастя й любов , віру й надію. Із задоволенням і великою повагою учні та учениці Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" розповідають про сімейні традиції, діляться смачними пасками й різнобарвними крашанками.
28 квіт. 2024

Козацький двобій

Сильні духом й упевнені, наполегливі й впевнені у своїх досягненнях наші юні спортсмени, справжні нащадки козаків. Таким усе під силу, їх і об'єднала Харківська спортивна федерація "Козацький двобій ".
26 квіт. 2024

38 річниця Чорнобильської катастрофи

38 років - мало це чи багато? Це питання ставлять здобувачі освіти Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" 26 квітня у День пам'яті аварії на Чорнобильській АЕС. Біль і смуток зараз з нами щодня , тому так важливо ще раз нагадати про найбільшу екологічну катастрофу сучасності й наслідки її для всього світу
23 квіт. 2024

Міжнародний конкурс мистецтв

Світ мистецтва надихає й возвеличує кожного з нас. Вітаємо ученицю 7 - Б класу Жеребну Вероніку Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" , яка взяла участь у Міжнародному конкурсі мистецтв та була відзначена дипломом. А надихає творити таку красу талановита учителька образотворчого мистецтва Православна Анастасія Володимирівна.
18 квіт. 2024

Харківському чемпіонаті в розділі " CHUKENDO".

Ми сьогодні вітаємо юного спортсмена Питимка Кирила, учня 3- А класу Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради", який посів перше місце в Харківському чемпіонаті в розділі " CHUKENDO".
15 квіт. 2024

Всеукраїнський конкурс мистецтв "Натхнення України"

Натхненні й незламні наші вчителі, а поряд з ними їхні вихованці. Сьогодні ми вітаємо ученицю 7 - Б класу Жеребну Вероніку Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради", яка взяла участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Натхнення України", нагороджена Дипломом перша премія за роботу "Вільна й незалежна". Наставник учителька образотворчого мистецтва Православна Анастасія Володимирівна.
12 квіт. 2024

Всесвітній день авіації та космонавтики

Всесвітній день авіації та космонавтики - це захоплююче свято для багатьох тисяч людей, десятків трудових колективів, які роблять все від них залежне в ім'я прогресу космічної галузі.