День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 роки

8 трав. 2024
8 травня... Сьогодні сумний день в історії багатьох країн світу. Червоні маки полум'яніють, як символ вічної пам'яті про тих, хто віддав своє життя в боротьбі з нацизмом у Другій світовій війні. Здобувачі освіти Комунального закладу " Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" , сильні й вмотивовані, незламні діти міста - героя, починають уроки хвилиною мовчання, яка єднає минуле героїчне із сучасним, бо війна зі злом іде на землях України.

Линуть спогади, перегляд сімейних реліквій, щемливих фактів, що залишилися в пам'яті пращурів. Це велика пошана й подяка, а головне - віра, що ми переможемо й будемо жити в щасливій країні, засвоївши уроки історії на відмінно!