Всесвітній день авіації та космонавтики

12 квіт. 2024

Всесвітній день авіації та космонавтики - це захоплююче свято для багатьох тисяч людей, десятків трудових колективів, які роблять все від них залежне в ім'я прогресу космічної галузі. Здобувачі освіти Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради" вітають зі святом і з гордістю розповідають про українського космонавта Леоніда Каденюка, про досягнення наших учених в авіації та космічних дослідженнях. Щиро вдячні мужнім силам авіації, які захищають українське небо. Вірять, що попереду ще багато відкриттів, у яких вони теж братимуть участь!