Танцювальний марафон

17 черв. 2021
Вихованці табору "Сонечко" брали участь у танцювальному марафоні. Всі мали можливість весело та корисно провести час. Діти танцювали румбу, хіп- хоп, тверк, українські народні танці. З такими танцюристами ми точно знаємо, що все у нас вийде!!!

Програма розважального табору "Сонечко"

14 черв. 2021
У таборі "Сонечко" серед молодших учасників була проведена розважальна програма (ЦДЮТ № 7). Діти приймали активну участь у різних конкурсах та змаганнях. Вони отримали задоволення. Вихованці зарядилися гарним настроєм та позитивними емоціями на цілий день.

Майбутнє планети у наших руках

9 черв. 2021
У пришкільному таборі "Сонечко" пройшов конкурс малюнків на асфальті "Майбутнє планети у наших руках"

1 черв. 2021
Літо-літечко до нас приходить з теплими днями, відпочинком, гарним настроєм.

Сьогодні, 01 червня в День захисту дітей здобувачі освіти ХЗОШ 35, а саме діти 1-5 класів з великим задоволенням, творчим натхненням і неймовірним креативом узяли участь у конкурсі малюнку на асфальті "Хай завжди буде сонце!...."

Більше фото у фотогалереї

Єдині уроки з безпеки дорожнього руху

21 трав. 2021
21 травня в Харківській школі №35 були проведені Єдині уроки з безпеки дорожнього руху. Учні не тільки повторили правила дорожнього руху, а й навчилися надавати першу медичну допомогу.

День вишиванки 2021

20 трав. 2021
20 травня 2021 року учні та вчителі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35 Харківської міської ради Харківської області відзначають Всеукраїнський День вишиванки. Зранку школа зарясніла барвами вишивки, а в класах було проведено цікаві години спілкування про вишиванку як оберіг, символ рідної землі.

Подарунок від unicef

25 січ. 2021
25 січня 2021 року учнів початкової та середньої школи чекав приємний подарунок бокс від unicef

Відвідування Центру поводження з тваринами

28 жовт. 2020
28 жовтня 2020 року учні 1-Б класу разом з батьками отримали можливість відвідати Центр поводження з тваринами.

Екологічна акція "Куточок природи своїми руками"

15 жовт. 2020
15.10.2020 року в парку Залізничників пройшла екологічна акція "Куточок природи своїми руками", де учні, батьки разом з головою адміністрації Основ'янського району Головчанською Г.О., депутатами міської ради та заступником голови адміністрації району з соціальних та гуманітарних питань Корнєвою І.М., висадили на теріторії парку горобини та клени.