ІІ Всеукраїнський конкурс "Мандри у світ казок"День матеріВсеукраїнський конкурс педагогічної майстерніДень ЄвропиДень пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 рокиВітаємо з Великоднем!Козацький двобій38 річниця Чорнобильської катастрофиМіжнародний конкурс мистецтвХарківському чемпіонаті  в розділі " CHUKENDO".

Шановні батьки, вчителі та учні!

На нашому офіційному сайті розміщено підручники по класах у форматі pdf.

Усі підручники можна знайти, перейшовши за такими розділами:

Головна сторінка - Шкільна бібліотека - Електронні версії підручників, або за посиланням:

13 трав. 2024
ІІ Всеукраїнський конкурс "Мандри у світ казок"
Казки надихають та окриляють, навчають добру та щирій дружбі. Мандрувати казковими світами полюбляють і учні Харківської гімназії 35 .

12 трав. 2024
День матері
Свято сьогодні незвичайне, а щемливе й величне, бо вклоняємося ми нашим матусям, Берегиням, які дали життя - долю, завжди поряд і в тихій молитві ведуть у шлях широкий.

10 трав. 2024
Всеукраїнський конкурс педагогічної майстерні
Учитель сьогодні - це світоч і наставник, який не тільки навчає, а сам постійно зростає. Такою і є Чеканова Наталія Олександрівна, вчителька початкових класів Комунального закладу "Харківська гімназія 35 Харківської міської ради", яка взяла участь у Всеукраїнському конкусі педагогічної майстерності.